W zakresie usług naszego biura rachunkowego znajduje się m.in pełna księgowość, karta podatkowa, kadry i płace, ewidencja czasu pracy. Każda z wymienionych elementów jest wyzwaniem dla księgowych, a tym bardziej dla przedsiębiorców. Często zmieniające się przepisy, nie jasne interpretacje podatkowe powodują problemy w rozliczeniach. Nasze biuro rachunkowe wychodzi Państwu na przeciw i w pełni zrealizuje Państwa oczekiwania. Jesteśmy firmą elastyczną więc ofertę dopasujemy do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdują się m.in. książka przychodów i rozchodów, pełna księgowość, ryczałt, karta podatkowa.

Biuro rachunkowe BMT Kraków Nowa Huta pomoże Państwu również w załatwieniu dokumentów związanych z rejestracją firmy, rejestracją kas fiskalnych, sporządzaniem sprawozdań finansowych, dokumentów do KRS oraz rozszerzającym się obowiązkiem Jednolitego Pliku Kontrolnego. Jako nasi klienci mogą nam Państwo powierzyć wszelkie rozliczenia księgowe, płacowe oraz administrowanie firmy. Razem zmierzymy się z nowymi zasadami dotyczącymi split payment (metodą podzielonej płatności).

Dokonujemy również problematycznych rozliczeń dotyczących odwrotnego obciążenia. Z obsługą naszych księgowych nie muszą się Państwo martwić jaką stawkę Vatu zastosować, czy dana usługa podlega opodatkowaniu czy odwrotnemu obciążeniu. W związku z obsług firm budowlanych wiemy z jakimi problemami borykają się przedsiębiorcy wykazujący na deklaracjach odwrotne obciążenie oraz ile czekają na zwrot podatku VAT.

Kadry i płace to kolejne zagadnienie które znajduje się w ofercie naszej firmy. Dokonujemy rozliczeń umów o pracę, umów zlecenie, umów o dzieło. Za pomocą Płatnika dokonujemy rozliczeń ZUS.

Zajmujemy się obsługą zarówno małych, średnich jak i dużych firm. Nie ma dla nas znaczenia czy do rozliczenia mają Państwo 1 czy 200 faktur. Nasz zespół księgowych i kadrowych zawsze służy pomocą. Z naszymi klientami jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i e-mailowym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w sprawie współpracy!