BMT Biuro Rachunkowe Kraków Nowa Huta – zaprasza do współpracy !

Jeżeli Państwo są zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do współpracy telefonicznej lub poprzez e-maila!

Na pierwszym spotkaniu przedstawią nam Państwo swoje oczekiwania i określą zakres współpracy. Ofertę dopasowujemy do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wybrania tylko usługi księgowej, tylko usługi kadrowej lub tylko obsługi administracyjnej. Można również wybrać pakiety czyli połączenie obsługi księgowej z kadrową czy wybranie usługi księgowej i administracyjnej. To która z opcji zostanie wybrana zależy tylko i wyłącznie od Państwa potrzeb. Należy pamiętać, że im więcej pakietów Państwo wybiorą tym cena będzie bardziej atrakcyjna.
Po ustaleniu zakresu usług BMT Biuro Rachunkowe Kraków Nowa Huta sporządza dla Państwa ofertę. Ofertę możemy Państwu przedstawić na kolejnym spotkaniu lub możemy ustalić wszystko telefonicznie lub e-mailowo, aby zaoszczędzić Państwa cenny czas. Po akceptacji oferty podpisujemy umowę, w której określone zostanie m.in. szczegółowy zakres powierzonych spraw, sposób przekazywania dokumentów i terminy, jak i gdzie przechowywana będzie dokumentacja. W każdym momencie zakres umowy może ulec zmianie, może zostać pomniejszony lub rozszerzony.

Po podpisaniu umowy rozpoczynamy współpracę. Do 5 dnia każdego miesiąca dostarczają nam Państwo dokumenty. Na ich podstawie sporządzamy odpowiednie dokumenty. W razie braków kontaktujemy się z Państwem w celu uzupełnienia dokumentacji. Następnie informujemy Państwa o kwotach składek i podatków podlegających zapłacie, odpowiednio wcześniej aby w terminie mogli Państwo zapłacić podatki i składki. Kolejnym krokiem naszego biura jest sporządzenie deklaracji podatkowych oraz zusowskich i dostarczenie ich odpowiednio do Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz innych instytucji.

W przypadku pytań lub wątpliwości w trakcie trwania współpracy służymy pomocą. Doradzamy i odpowiadamy na pytania.

Do Państwa dyspozycji pozostajemy od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do godz. 17:00.