BMT – Biuro Rachunkowe Kraków Nowa Huta to zupełnie nowe spojrzenie na księgowość. Potrzebujesz pomocy w prowadzeniu firmy? Masz dość często zmieniających się przepisów? Dotychczasowa obsługa księgowa nie spełnia Twoich oczekiwań? Nasze biuro księgowe jest rozwiązaniem twoich problemów i nieprzespanych nocy. Ze względu na szeroki wachlarz oferty naszego biura rachunkowego każda firma znajdzie tu swoje miejsce. Nasz zespół gotowy jest na nowe wyzwania dlatego zapraszamy do współpracy.

Księgowość, podatki, kadry i płace to podstawy działalności naszej firmy. W zakres naszych usług wchodzi pełna księgowość, rozliczenia na podstawie KPiR. W naszej ofercie znajduje się także rozliczanie karty podatkowej oraz ryczałtu. W naszym biurze oprócz doświadczonych księgowych pracują również kadrowi, dzięki czemu nasze biuro może zapewnić również pomoc w prowadzeniu dokumentacji kadrowej i płacowej. 

Nie wiesz jak wyliczyć wynagrodzenie, ekwiwalent za urlop lub jak wypełnić dokumenty do ZUS-u? Nie wiesz jak sporządzić prawidłową umowę o pracę czy umowę zlecenie? Nie wiesz jak prowadzić dokumentację kadrową? BMT – Biuro Rachunkowe Kraków Nowa Huta rozwiąże twoje problemy i wątpliwości.

Posiadamy również doświadczenie w prowadzeniu administracji biura. Specjalizujemy się w obsłudze biur z branży budowlanej. Wyślemy za Ciebie e-mail, załatwimy bilety do kina, teatru, noclegi. Pomożemy w uzyskaniu leasingu, kredytu. Znajdziemy dobrą ofertę na ubezpieczenia grupowe dla pracowników, Multisport, ubezpieczenie OC firmy lub opiekę medyczną.

W związku z nowymi obowiązkami podatkowymi związanymi ze split payment, jednolitym plikiem kontrolnym dla mikroprzedsiębiorców zachęcamy do kontaktu. Zapoznamy Państwa z nowymi przepisami podatkowymi, udzielimy porad, dobierzemy odpowiednią formę prowadzenia działalności.

W zakres działalności naszego biura wchodzi również kontrola nad należnościami oraz na życzenie klientów ich windykacja.